Wyniki w kategorii MP Gołębi Młodych


Dodano 21 września 2020 o godz. 12:36

W dziale Wyniki lotowe zamieszczone zostało oddziałowe zestawienie wyników w kategorii Mistrzostwo Polski Gołębi Młodych.


Lot nr 5 - Gniewkowo - 20.09.2020


Dodano 20 września 2020 o godz. 15:52

Listy konkursowe zostały opublikowane.


Lot nr 5 - zmiana godzin koszowania


Dodano 17 września 2020 o godz. 18:39

Sekcja Szydłowiec Zachód: 15:00-17:00

Sekcja Szydłowiec Wschód: 17:00-19:00

 

Godziny koszowania sekcji Szydłowiec Zachód:

Komisja nr 1      

SOBIERAJ MICHAŁ                          15:00

LENIART MAT. i MARIOLA                15:00

WĄS WOJCIECH                               15:00

 

ROGOZIŃSKI JAROSŁAW             15:30

PODSIADŁY KONRAD                    15:30

MASIARZ MICHAL DOROTA         15:30

 

MIKULSKI TADEUSZ                       16:00

HERKA AREK & MARIUSZ             16:00

STOPA & MOLGA                            16:00

KOPYCKI PAWEŁ                            16:00

 

INDYKA RYSZARD                           16:30

POWIDEŁ ANDRZEJ                        16:30

MATYSZCZAK MARCIN MIRO         16:30

WOZNIAK BOGDAN HUBERT        16:30

             

 

Komisja nr 2

GAŁCZYŃSKI R. & T.                        15:00

KACPRZAK KAROL                          15:00

TOMCZYK DAMIAN                         15:00

 

SZYMKIEWICZ PIOTR                     15:40

HERKA ANDRZEJ                             15:40

GOŁDA MARIUSZ                            15:40

 

HEBDA ADAM                                   16:20

NIEWĘGŁOWSKI CZESŁAW          16:20

BĘBENEK ROBERT                           16:20

TARKA DAMIAN                              16:20

 

               

Komisja nr 3      

 

MOSIOŁEK WIESŁAW                     15:00

RUSEK JAROSŁAW                          15:00

SZELOCH PIOTR                              15:00

 

ROKITA ANDRZEJ                            15:30

RYCERSKI PIOTR                              15:30

STOPA JERZY                                     15:30

 

SZCZEŚNIAK TOMASZ                    16:00

KARPETA WALDEMAR                   16:00

WINIARSKI WIESLAW                    16:00

 

STEFAŃSKI MICHAŁ                        16:30

SKOREK T. KRZYSIEK P.                  16:30

PYTOŃ MARCIN                                16:30

ŁYZWA GUSTAW                             16:30

ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ          16:30

 


Wyniki w kategoriach


Dodano 15 września 2020 o godz. 20:48

W dziale Wyniki Lotowe umieszczone zostały oficjalne wyniki w kategoriach po sezonie lotowym gołębi dorosłych 2020.


Lot nr 4 - Kikół - 13.09.2020


Dodano 13 września 2020 o godz. 17:55

Listy konkursowe zostały opublikowane.


Zmiana miejscowości wypuszczenia oraz godzin koszowania


Dodano 11 września 2020 o godz. 07:54

Ze względu na sugestie potwierdzającego wypuszczenie gołębi zmieniono miejsce startu z lotu nr 4 na Kikół (5 km dalej od Lipna).

Skrócone zostały godziny koszowania gołębi:

Sekcja Szydłowiec Wschód: 15:00-17:00

Sekcja Szydłowiec Zachód: 17:00-19:00

 

Godziny koszowania sekcji Szydłowiec Zachód:

Komisja nr 1      

SOBIERAJ MICHAŁ                          17:00

LENIART MAT. i MARIOLA                17:00

WĄS WOJCIECH                               17:00

 

ROGOZIŃSKI JAROSŁAW             17:30

PODSIADŁY KONRAD                    17:30

MASIARZ MICHAL DOROTA         17:30

 

MIKULSKI TADEUSZ                       18:00

HERKA AREK & MARIUSZ             18:00

STOPA & MOLGA                            18:00

KOPYCKI PAWEŁ                            18:00

 

INDYKA RYSZARD                           18:30

POWIDEŁ ANDRZEJ                        18:30

MATYSZCZAK MARCIN MIRO         18:30

WOZNIAK BOGDAN HUBERT        18:30

             

 

Komisja nr 2

GAŁCZYŃSKI R. & T.                        17:00

KACPRZAK KAROL                          17:00

TOMCZYK DAMIAN                         17:00

 

SZYMKIEWICZ PIOTR                     17:40

HERKA ANDRZEJ                             17:40

GOŁDA MARIUSZ                            17:40

 

HEBDA ADAM                                   18:10

NIEWĘGŁOWSKI CZESŁAW          18:10

BĘBENEK ROBERT                           18:10

TARKA DAMIAN                              18:10

 

               

Komisja nr 3      

 

MOSIOŁEK WIESŁAW                     17:00

RUSEK JAROSŁAW                          17:00

SZELOCH PIOTR                              17:00

 

ROKITA ANDRZEJ                            17:30

RYCERSKI PIOTR                              17:30

STOPA JERZY                                     17:30

 

SZCZEŚNIAK TOMASZ                    18:00

KARPETA WALDEMAR                   18:00

WINIARSKI WIESLAW                    18:00

 

STEFAŃSKI MICHAŁ                        18:30

SKOREK T. KRZYSIEK P.                  18:30

PYTOŃ MARCIN                                18:30

ŁYZWA GUSTAW                             18:30

ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ          18:30

 





Ostatnio dodane listy konkursowe



Gniewkowo


20 września 2020

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2020-09-20 15:47

Kikół


13 września 2020

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2020-09-15 12:19

Izbica Kujawska


6 września 2020

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2020-09-06 21:59

Łowicz-2


30 sierpnia 2020

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2020-08-30 21:48