Aktualności


Wyniki w kategorii MP Gołębi Młodych


Dodano 21 września 2020 o godz. 12:46

W dziale Wyniki lotowe zamieszczone zostało oddziałowe zestawienie wyników w kategorii Mistrzostwo Polski Gołębi Młodych.


Lot nr 5 - Gniewkowo - 20.09.2020


Dodano 20 września 2020 o godz. 16:02

Listy konkursowe zostały opublikowane.


Lot nr 5 - zmiana godzin koszowania


Dodano 17 września 2020 o godz. 18:49

Sekcja Szydłowiec Zachód: 15:00-17:00

Sekcja Szydłowiec Wschód: 17:00-19:00

 

Godziny koszowania sekcji Szydłowiec Zachód:

Komisja nr 1      

SOBIERAJ MICHAŁ                          15:00

LENIART MAT. i MARIOLA                15:00

WĄS WOJCIECH                               15:00

 

ROGOZIŃSKI JAROSŁAW             15:30

PODSIADŁY KONRAD                    15:30

MASIARZ MICHAL DOROTA         15:30

 

MIKULSKI TADEUSZ                       16:00

HERKA AREK & MARIUSZ             16:00

STOPA & MOLGA                            16:00

KOPYCKI PAWEŁ                            16:00

 

INDYKA RYSZARD                           16:30

POWIDEŁ ANDRZEJ                        16:30

MATYSZCZAK MARCIN MIRO         16:30

WOZNIAK BOGDAN HUBERT        16:30

             

 

Komisja nr 2

GAŁCZYŃSKI R. & T.                        15:00

KACPRZAK KAROL                          15:00

TOMCZYK DAMIAN                         15:00

 

SZYMKIEWICZ PIOTR                     15:40

HERKA ANDRZEJ                             15:40

GOŁDA MARIUSZ                            15:40

 

HEBDA ADAM                                   16:20

NIEWĘGŁOWSKI CZESŁAW          16:20

BĘBENEK ROBERT                           16:20

TARKA DAMIAN                              16:20

 

               

Komisja nr 3      

 

MOSIOŁEK WIESŁAW                     15:00

RUSEK JAROSŁAW                          15:00

SZELOCH PIOTR                              15:00

 

ROKITA ANDRZEJ                            15:30

RYCERSKI PIOTR                              15:30

STOPA JERZY                                     15:30

 

SZCZEŚNIAK TOMASZ                    16:00

KARPETA WALDEMAR                   16:00

WINIARSKI WIESLAW                    16:00

 

STEFAŃSKI MICHAŁ                        16:30

SKOREK T. KRZYSIEK P.                  16:30

PYTOŃ MARCIN                                16:30

ŁYZWA GUSTAW                             16:30

ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ          16:30

 


Wyniki w kategoriach


Dodano 15 września 2020 o godz. 20:58

W dziale Wyniki Lotowe umieszczone zostały oficjalne wyniki w kategoriach po sezonie lotowym gołębi dorosłych 2020.


Lot nr 4 - Kikół - 13.09.2020


Dodano 13 września 2020 o godz. 18:05

Listy konkursowe zostały opublikowane.


Zmiana miejscowości wypuszczenia oraz godzin koszowania


Dodano 11 września 2020 o godz. 08:04

Ze względu na sugestie potwierdzającego wypuszczenie gołębi zmieniono miejsce startu z lotu nr 4 na Kikół (5 km dalej od Lipna).

Skrócone zostały godziny koszowania gołębi:

Sekcja Szydłowiec Wschód: 15:00-17:00

Sekcja Szydłowiec Zachód: 17:00-19:00

 

Godziny koszowania sekcji Szydłowiec Zachód:

Komisja nr 1      

SOBIERAJ MICHAŁ                          17:00

LENIART MAT. i MARIOLA                17:00

WĄS WOJCIECH                               17:00

 

ROGOZIŃSKI JAROSŁAW             17:30

PODSIADŁY KONRAD                    17:30

MASIARZ MICHAL DOROTA         17:30

 

MIKULSKI TADEUSZ                       18:00

HERKA AREK & MARIUSZ             18:00

STOPA & MOLGA                            18:00

KOPYCKI PAWEŁ                            18:00

 

INDYKA RYSZARD                           18:30

POWIDEŁ ANDRZEJ                        18:30

MATYSZCZAK MARCIN MIRO         18:30

WOZNIAK BOGDAN HUBERT        18:30

             

 

Komisja nr 2

GAŁCZYŃSKI R. & T.                        17:00

KACPRZAK KAROL                          17:00

TOMCZYK DAMIAN                         17:00

 

SZYMKIEWICZ PIOTR                     17:40

HERKA ANDRZEJ                             17:40

GOŁDA MARIUSZ                            17:40

 

HEBDA ADAM                                   18:10

NIEWĘGŁOWSKI CZESŁAW          18:10

BĘBENEK ROBERT                           18:10

TARKA DAMIAN                              18:10

 

               

Komisja nr 3      

 

MOSIOŁEK WIESŁAW                     17:00

RUSEK JAROSŁAW                          17:00

SZELOCH PIOTR                              17:00

 

ROKITA ANDRZEJ                            17:30

RYCERSKI PIOTR                              17:30

STOPA JERZY                                     17:30

 

SZCZEŚNIAK TOMASZ                    18:00

KARPETA WALDEMAR                   18:00

WINIARSKI WIESLAW                    18:00

 

STEFAŃSKI MICHAŁ                        18:30

SKOREK T. KRZYSIEK P.                  18:30

PYTOŃ MARCIN                                18:30

ŁYZWA GUSTAW                             18:30

ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ          18:30

 


Lot nr 3 - Izbica Kujawska - 06.09.2020


Dodano 6 września 2020 o godz. 22:13

Listy konkursowe zostały dodane.


Godziny koszowania na lot nr 3 - sekcja Szydłowiec Zachód


Dodano 4 września 2020 o godz. 10:23

Lot odbędzie się w niedzielę z miejscowości Izbica Kujawska.

Koszowanie w sobotę w godz. 14:00 - 17:30.

 

Komisja nr 1      

SOBIERAJ MICHAŁ                          14:00

LENIART MAT. i MARIOLA                14:00

WĄS WOJCIECH                               14:00

 

ROGOZIŃSKI JAROSŁAW             14:50

PODSIADŁY KONRAD                    14:50

MASIARZ MICHAL DOROTA         14:50

 

MIKULSKI TADEUSZ                       15:40

HERKA AREK & MARIUSZ             15:40

STOPA & MOLGA                            15:40

KOPYCKI PAWEŁ                            15:40

 

INDYKA RYSZARD                           16:30

POWIDEŁ ANDRZEJ                        16:30

MATYSZCZAK MARCIN MIRO         16:30

WOZNIAK BOGDAN HUBERT        16:30

             

 

Komisja nr 2

GAŁCZYŃSKI R. & T.                        14:00

KACPRZAK KAROL                          14:00

TOMCZYK DAMIAN                         14:00

 

SZYMKIEWICZ PIOTR                     14:50

HERKA ANDRZEJ                             14:50

GOŁDA MARIUSZ                            14:50

 

HEBDA ADAM                                   15:40

NIEWĘGŁOWSKI CZESŁAW          15:40

BĘBENEK ROBERT                           15:40

TARKA DAMIAN                              15:40

 

               

Komisja nr 3      

 

MOSIOŁEK WIESŁAW                     14:00

RUSEK JAROSŁAW                          14:00

SZELOCH PIOTR                              14:00

 

ROKITA ANDRZEJ                            14:50

RYCERSKI PIOTR                              14:50

STOPA JERZY                                     14:50

 

SZCZEŚNIAK TOMASZ                    15:40

KARPETA WALDEMAR                   15:40

WINIARSKI WIESLAW                    15:40

 

STEFAŃSKI MICHAŁ                        16:30

SKOREK T. KRZYSIEK P.                  16:30

PYTOŃ MARCIN                                16:30

ŁYZWA GUSTAW                             16:30

ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ          16:30

 


Lot nr-2 - Łowicz-2 - 30.08.2020


Dodano 30 sierpnia 2020 o godz. 22:00

Listy konkursowe zostały opublikowane.


Godziny koszowania na lot nr 2 - sekcja Szydłowiec Zachód


Dodano 28 sierpnia 2020 o godz. 08:29

Komisja nr 1      

SOBIERAJ MICHAŁ                          17:30

LENIART MAT. i MARIOLA                17:30

WĄS WOJCIECH                               17:30

 

ROGOZIŃSKI JAROSŁAW             18:20

PODSIADŁY KONRAD                    18:20

MASIARZ MICHAL DOROTA         18:20

 

MIKULSKI TADEUSZ                       19:10

HERKA AREK & MARIUSZ             19:10

STOPA & MOLGA                            19:10

KOPYCKI PAWEŁ                            19:10

 

INDYKA RYSZARD                           20:00

POWIDEŁ ANDRZEJ                        20:00

MATYSZCZAK MARCIN MIRO         20:00

WOZNIAK BOGDAN HUBERT        20:00

             

 

Komisja nr 2

GAŁCZYŃSKI R. & T.                        17:30

KACPRZAK KAROL                          17:30

TOMCZYK DAMIAN                         17:30

 

SZYMKIEWICZ PIOTR                     18:20

HERKA ANDRZEJ                             18:20

GOŁDA MARIUSZ                            18:20

 

HEBDA ADAM                                   19:10

NIEWĘGŁOWSKI CZESŁAW          19:10

BĘBENEK ROBERT                           19:10

TARKA DAMIAN                              19:10

 

               

Komisja nr 3      

 

MOSIOŁEK WIESŁAW                     17:30

RUSEK JAROSŁAW                          17:30

SZELOCH PIOTR                              17:30

 

ROKITA ANDRZEJ                            18:20

RYCERSKI PIOTR                              18:20

STOPA JERZY                                     18:20

 

SZCZEŚNIAK TOMASZ                    19:10

KARPETA WALDEMAR                   19:10

WINIARSKI WIESLAW                    19:10

 

STEFAŃSKI MICHAŁ                        20:00

SKOREK T. KRZYSIEK P.                  20:00

PYTOŃ MARCIN                                20:00

ŁYZWA GUSTAW                             20:00

ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ          20:00


Lot nr 1 - Łowicz - 22.08.2020


Dodano 23 sierpnia 2020 o godz. 18:56

Listy konkursowe zostały opublikowane.


Ograniczenie ilości wkładanych gołębi na lot nr 1


Dodano 20 sierpnia 2020 o godz. 13:30

Z powodu dużej ilości spisanych gołębi i nieznacznych strat na lotach treningowych zostaje wprowadzone ograniczenie ilości koszowanych gołębi na lot nr 1. Każdy z hodowców może zakoszować 85% gołębi ze spisu (szczegóły w tabeli poniżej). 

Obowiązuje całkowity zakaz koszowania gołębi nieznajdujących się na spisie przedlotowym! 

Niezastosowanie się do powyższych ustaleń skutkować będzie pozwem do Oddziałowej Komisji Dyscyplinarnej.

SEKCJA SZYDŁOWIEC ZACHÓD

Hodowca

Max. ilość gołębi na lot

BEDNARCZYK MARCIN

47

BĘBENEK ROBERT

99

BIAŁEK MIECZYSŁAW

31

BUJAK PIOTR

178

CHOJAK MARIAN

58

GAŁĄZKA MIROSŁAW

17

GAŁCZYŃSKI R. & T.

120

GOŁDA MARIUSZ

81

GWAREK BOGDAN

63

HEBDA ADAM

60

HERKA ANDRZEJ

105

HERKA AREK & MARIUSZ

81

INDYKA RYSZARD

30

KACPRZAK KAROL

74

KARPETA WALDEMAR

25

KARPETA WIESŁAW

32

KOPYCKI PAWEL

40

KUBKOWSKI HENRYK

37

LENIART MAT. i MARIOLA

63

ŁYZWA GUSTAW

68

MASIARZ MICHAL DOROTA

77

MATYSZCZAK MARCIN

48

MIKULSKI PIOTR

35

MIKULSKI TADEUSZ

48

MOSIOŁEK WIESŁAW

33

NIEWĘGŁOWSKI CZESŁAW

71

NOWAK PIOTR

111

NOWAK RAFAŁ

65

PODSIADŁY KONRAD

50

POWIDEŁ ANDRZEJ

42

PYTON KAZIMIERZ

12

PYTOŃ MARCIN

61

ROGOZIŃSKI JAROSŁAW

65

ROKITA ANDRZEJ

30

RUSEK JAROSŁAW

37

RUZIK ANDRZEJ

39

RYCERSKI PIOTR

20

RYCERSKI STANISŁAW

31

SKOREK T. KRZYSIEK P.

77

SOBIERAJ MICHAŁ

60

SOLECKI MARIUSZ

85

STEFAŃSKI MICHAŁ

132

STOPA A. & MOLGA M.

50

STOPA JERZY

99

SZCZESNIAK JAROSLAW

43

SZCZEŚNIAK TOMASZ

88

SZELOCH PIOTR

100

SZKLARSKI TOMASZ

14

SZPARA JERZY

47

SZYMKIEWICZ PIOTR

72

SZYMKIEWICZ SŁAWOMIR

56

TARKA DAMIAN

105

TARKA PRZEMYSŁAW

46

TARKA STANISLAW

42

TOMCZYK DAMIAN

82

TOMCZYK PIOTR

30

WANAT WIESŁAW

26

WĄS WOJCIECH

43

WESOŁOWSKI ANDRZEJ

84

WINIARSKI WIESLAW

29

WOJTOWICZ LESZEK

27

WOZNIAK BOGDAN HUBERT

39

ZAPALSKI MARIAN

32

ZDZIECH ZBIGNIEW

43

ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ

47

 

 

 

SEKCJA SZYDŁOWIEC WSCHÓD

Hodowca

Max. ilość gołębi na lot

BANACZEK LESZEK

24

BARAŃSKI GRZEGORZ

52

BREDLOWSKI RADOSŁAW

48

BUĆKO TOMASZ

88

CELI ANDRZEJ

49

DWOJAK MICHAŁ

76

DYZNER RYSZARD

127

GLUCH ERNEST

29

GOLIŃSKI ANDRZEJ

76

JANCZYK ANDRZEJ

52

JANEK ROBERT

41

KALUGA KAMIL

56

KOWALIK SZYMON

95

KWIATEK HENRYK

46

KWIATEK SYLWESTER

183

KWIECIEŃ MICHAŁ

53

LUDEW D. & B.

111

MALINOWSKI ALEKSANDER

17

MATYSEK ANDRZEJ

46

MĘDREK JERZY

82

MICHALCZYK MICHAŁ

46

MUSZYŃSKI KAZIMIERZ

42

NIEWADZISZ PAWEŁ

34

NIZIOLEK TOMASZ

65

NIZIOŁEK ŁUKASZ

43

PARSZEWSKI ARTUR

28

PIETRAS TADEUSZ

27

PISKORZ JERZY

54

PŁUSA IRENEUSZ

60

RUT TADEUSZ

85

SMAL ANDRZEJ

44

STEFAŃSKI PIOTR

26

STEFAŃSKI ZDZISŁAW

60

STOPA DANIEL

31

STRZECHA MAREK

22

TKACZYK RADOSLAW

58

TOMCZYK CEZARY

44

TOMCZYK GRZEGORZ PAWEL

81

TOMCZYK LESZEK

34

TOMCZYK STANISŁAW

51

WIETRAK JACEK

145

WŁODARCZYK RAFAŁ

54

WÓJCIK KAROL

40

WRÓBLEWSKI MARCIN

93

 

 


Godziny koszowania na lot nr 1 - sekcja Szydłowiec Zachód


Dodano 20 sierpnia 2020 o godz. 11:04

Koszowanie w piątek w godz. 15:00 - 18:30.

Hodowcy lotujący "na gumki" proszeni są o przyjazd od godz. 17:30.

 

Komisja nr 1      

SOBIERAJ MICHAŁ                          15:00

LENIART MAT. i MARIOLA                15:00

WĄS WOJCIECH                               15:00

 

ROGOZIŃSKI JAROSŁAW             15:50

PODSIADŁY KONRAD                    15:50

MASIARZ MICHAL DOROTA         15:50

 

MIKULSKI TADEUSZ                       16:40

HERKA AREK & MARIUSZ             16:40

STOPA & MOLGA                            16:40

KOPYCKI PAWEŁ                            16:40

 

INDYKA RYSZARD                           17:30

POWIDEŁ ANDRZEJ                        17:30

MATYSZCZAK MARCIN MIRO         17:30

WOZNIAK BOGDAN HUBERT        17:30

             

 

Komisja nr 2

GAŁCZYŃSKI R. & T.                        15:00

KACPRZAK KAROL                          15:00

TOMCZYK DAMIAN                         15:00

 

SZYMKIEWICZ PIOTR                     15:50

HERKA ANDRZEJ                             15:50

GOŁDA MARIUSZ                            15:50

 

HEBDA ADAM                                   16:40

NIEWĘGŁOWSKI CZESŁAW          16:40

BĘBENEK ROBERT                           16:40

TARKA DAMIAN                              16:40

 

               

Komisja nr 3      

 

MOSIOŁEK WIESŁAW                     15:00

RUSEK JAROSŁAW                          15:00

SZELOCH PIOTR                              15:00

 

ROKITA ANDRZEJ                            15:50

RYCERSKI PIOTR                              15:50

STOPA JERZY                                     15:50

 

SZCZEŚNIAK TOMASZ                    16:40

KARPETA WALDEMAR                   16:40

WINIARSKI WIESLAW                    16:40

 

STEFAŃSKI MICHAŁ                        17:30

SKOREK T. KRZYSIEK P.                  17:30

PYTOŃ MARCIN                                17:30

ŁYZWA GUSTAW                             17:30

ZELAŚKIEWICZ KAZIMIERZ          17:30

 


Lot nr 1 przełożony!


Dodano 19 sierpnia 2020 o godz. 14:35

Ze względu na zapowiadane niekorzystne warunki atmosferyczne lot nr 1 z miejscowości Łowicz został przełożony na sobotę (22.08). Koszowanie w piątek (21.08).

Godziny koszowania:

Zachód 15:00-18:30

Wschód 18:30-22:00

Szczegółowy harmonogram koszowania zostanie opublikowany w czwartek wieczorem.


Lot próbny nr 2 - 16.08 (niedziela)


Dodano 12 sierpnia 2020 o godz. 15:28

Koszowanie na lot próbny nr 2 z miejscowości Klwów odbędzie się dla całego oddziału w dniu 16 sierpnia (niedziela) w godz. 4:00-5:00.


Lot próbny - 08.06 (sobota)


Dodano 6 sierpnia 2020 o godz. 14:24

Koszowanie na lot próbny nr 1 z miejscowości Przysucha odbędzie się dla całego oddziału w dniu 8 sierpnia (sobota) w godz. 5:00-6:30.


Wstępne wyniki w kategoriach


Dodano 4 sierpnia 2020 o godz. 16:10

W dziale Wyniki Lotowe zamieszczone zostały wstępne wyniki w kategoriach.

Do 14 sierpnia proszę zgłaszać wybrane wyniki w kategoriach A, B, C, M. Po tym terminie wyniki zostaną wybrane losowo.

Zgłaszać można bezpośrednio do obliczeniowca - tel. 604-489-653.


Lot nr 12 - Gostyń-3 - 02.08.2020


Dodano 2 sierpnia 2020 o godz. 20:16

Listy konkursowe zostały dodane.


Loty gołębi młodych komunikat


Dodano 28 lipca 2020 o godz. 13:57

Zgrywanie spisów gołębi młodych odbędzie się w dn. 15.08.2020 (sobota) na punkcie wkładań.

Sekcja Zachód - 17:00 - 18:00

Sekcja Wschód - 18:00 - 19:00

Hodowcy lotujący na ESK zobowiązani są również do złożenia spisu w dwóch egzemplarzach w formie tradycyjnej.

 

Opłata od spisanego gołębia wynosi 2 zł.

 

Hodowcy, którzy będą lotować "na gumki" składają spisy w dwóch egzemplarzach do dn. 08.08.2020.

 

W dziale PLAN LOTÓW zamieszczony został plan lotów na sezon gołębi młodych 2020.


Lot nr 11 - Wągrowiec-4 - 26.07.2020


Dodano 26 lipca 2020 o godz. 15:50

Listy konkursowe zostały dodane.



Poprzednia  Następna

Strona: 1 z 3